BROKER MANAGER

Ümmühan Baysal

Bankacılık sektöründe edindiği tecrübe ile öne çıkan bir isimdir. 2020 yılında kariyerine yeni bir yön vererek uluslararası bir firmada Gayrimenkul Danışmanı olarak sektör değişikliği yapmıştır. 2021 yılında aynı firmada Gayrimenkul Danışman Koçluğu, Recruiter ve Manager gibi kilit pozisyonlarda görev almış, sektöre yeni katılan gayrimenkul danışmanlarının eğitilmesi ve sektöre kazandırılması konusunda öncü bir rol üstlenmiştir.

Kariyerinde elde ettiği liderlik deneyimi ve sektöre olan katkılarıyla bilinmektedir.  2023 Aralık ayında Comturkey Investment ailesine katılarak bu başarılarına yeni bir boyut kazandırmıştır. Comturkey Investment'in yapılanması ve gelişmesinde etkili bir şekilde rol alarak şirketin başarı grafiğine olumlu katkılarda bulunmaktadır.

Sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımıyla bilinirken, gayrimenkul danışmanlığına yeni başlayan profesyonellerin yeteneklerini geliştirmeye odaklanarak sektördeki etkisini genişletmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve liderlik nitelikleriyle, Comturkey Investment bünyesinde başarı dolu bir kariyere devam etmektedir.